KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15989257
nr 1598 9257
Oidentifierad konstnär. Skärgårdsmotiv. Signerad, daterad -82. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 57x48 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 19 februari 2024
kl 20:57:34
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr